Goma te dimrit M+S per VW

Shitet nga: Rinor 04 Nën 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e dimrit me Bandasha me Rrotkapne komplet origjinale per VW te ardhura nga zvicrra
205/55/16
Gjendja perfekte
Qmimi 180 euro komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim