Goma te ndyshme

Shitet nga: Xxxxxxxx 25 Nën 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Te gjitha gomat jan te dimrit dhe jan shume te mira..
Goma me bandasha per Golf pasat etj 195/65/15 Sava
Goma 195/65/15 Sportiva tepr te mira.
Bandasha 16 coll per golf pasat audi turan
Bandasha 15 coll per mercedes
Rrotkapne 15 she per mercedes
Pasat Audi Mercedes Pezho Fiat Toyota Bmw Polo Suzuki Turan Tiguan Reno
Etj etj ......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim