Gomat 195/65R15

Shitet nga: Goma 04 Gsh 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me gjeth fellne 195/65R15 te ardhura nga zvicra
Gomat jan per keto vetura : golf 4, passat , sharan ,opel astra G E shum te tjerave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim