OPEL Rrotkapne 16 origjinal opel

Shitet nga: Rrotkapne 03 Jan 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Rrotkapne 16 origjinal opel 4 cop.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim