OPEL Rrotkapne 16 origjinal opel

Shitet nga: Rrotkapne 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Rrotkapne 16 origjinal opel 4 cop.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim