Passat, Golf 5,Audi Fellge (bandash) te metalit..

Shitet nga: Toni 09 Krr 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 cope fellge (bandash) te metalit per VW 5, 6 Audi, Passat
Cmimi eshte fiks.

2. Fellnet jane 14" she- me 5 vrima per vetura VW, Skoda, Polo, Opel. Fellnet jane ne gjendje perfekte siq shihen dhe ne foto, jane te ardhura nga Zvicra. Cmimi per fellge eshte 150 $

3. Ndegjojse bluetoth te ardhura nga Gjermania, mund te lidhen 2 telefona. Kohezgjatja e baterise per bisede min. 8 ore. (25 euro)

4. Goma rezerve T155/90 R18 she (MERCEDES Benz ML)
muzikvw audi mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai
toyota
honda fiat punto nissan jaguar seat skoda volvo saab lancia chevrolet
daewoo chrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3
audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c
mercedes e mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta
vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio
peugeot 206 peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1
citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina
saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type
aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa
147 alfa 156 alfa 166Audi A1, Audi A2, Audi a3 , Audi a4, Audi a5, Audi
a6,Audi a7 ,Audi a8, Audi q7,Audi q5,Audi Q3
Audi R8 ,Bmw 530,Bmw 730,Bmw x5 , Bmw x3, Bmw Delfin ,Golf 1, Golf 2 ,
Golf 3, Golf 4 ,Golf 5 , Golf 5 Plus, Golf 6 , Golf 7 , Mercedes C 220 ,
Mercedes E 220 , Mercedes E 270, Mercedes E 280 , Mercedes E 320 ,
Mercedes ML ,ML , Nissan , Peugeot , Chevrolete, Citroen C1 , Citroen C2
, Citroen C3 , Citroen C4 ,Citroen C5, Sprinter ,Scania , Vito , Caddy ,
Iphone , Samsung , Hummer ,Actros , Man ,Iveco ,Volvo , Saab , Kia ,
Mitsubish , Hyundai , honda ,Acura , BMX , Nokia , Shtepi ,Petrol, Dyer
,Dritare , Goma , Ora ,Bentley , Shkoda , Passat , Phaeton , Touareg ,
Tiguan , Sirocco ,

i mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda
fiat nissan jaguar seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler
dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5
audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese
mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra
signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot
206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2
citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo
elantra cam..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim