RROTAT ME BANDASHA

Shitet nga: arben 24 Sht 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   235 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandashat me rrotat e veres te reja 225 45 17. Jane shume rujtun si bandashat ashtu dhe gomat. Nuk jane te perdoruna ne ks mkan ardh me nje vetur nga jasht. Jane me 5 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim