-URGJENT -Fellne per Golf 4

Shitet nga: egzon 06 Krr 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per Golf 4 .. 205/55/16 .. fellnet jan ne gjendje t'shkelqyshme me 4 goma tveres po thujse treja as nuk gjujn as nuk dridhin ju Garantoj per To.. Ndrrim nuk baj. Ju Faliminderit ..+37744525122
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim