fellne per opell pasat

Shitet nga: labi 13 Dhj 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet jan shum te mira nuk dridhin gomat I kan te veres per infor kontaktoni ne nr 045493 887
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim