felne dhe goma

Shitet nga: Agim 25 Jan 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felne dhe goma ter veres 225/40 R 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim