gomat

Shitet nga: xxxxxxx 16 Shk 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat per audi vw etjera jon shum te mira gomat jon me profil 175 70 14 gomat jan pa as nji defekt d m th shum te mira numri i tel, 049/656380 (044) 747406 presim blers serioz ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim