karrikat tapacirat 4 fellnet me goma 15 per me..

Shitet nga: ilir 05 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten karrikat tapacirat 4 fellnet me goma 15 per mercedes 190
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim