shes 2 goma sava 205/55-16 vetem 30 € dyat

Shitet nga: xxxxxxx 26 Pri 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 goma sava m+s 205/55-16 nne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim