shes 2 goma sava m+s 205/55-16

Shitet nga: xxxxxxx 21 Pri 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan te mira siq shihen ne foto m+s 205/55-16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim