shiten ose ndrohen Goma vere 185 65 14 fort

Shitet nga: guma vere 07 Shk 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e verws 185 65 14 me bandasha me 4 vrima per golf edhe per seat fort tmira ose i ndroj me goma 195.65.15flm mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim