u shiten fellnet

Shitet nga: mentor 27 Pri 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
u shiten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim