1 Fellne per Audi Q7 265 50 R19 110Y

Shitet nga: ? 11 Pri 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet fellnja per Audi Q7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim