100 euro 4 guma t dimrit dunlop 16/255/55

Shitet nga: visari 08 Dhj 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 guma t dimrit dunlop 16 / 225 / 55
Gumat jon t perdorta veq 1 sezon t mira jon qmimi o fiks ner to mos thirni se si dho ok 100 euro shkurt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim