145.80.R.13.Golf edhe opel edhe ford edhe renauit.

Shitet nga: Mentor Gashi 03 Shk 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 EUR   899 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jetta1.6.Dizel.Viti.10.01.88. 4 Goma 60.Euro.
Regj.09.09.2016.Qmimi.900.Euro.Me Pare Me Ndrrime.1200.Euro.Ndrrime Me Golf edhe Bmw edhe Ford edhe Jetta edhe Opel edhe Mercedes edhe Audi Passat Welcome Ne Llapushnik 25 km per Pr.. Mentor.nr.044612843.Nr.049398181.Welcome.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim