18she / 17she Golf GTI

Shitet nga: ismajl 16 Mar 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 par fellne GTI me goma ne gjendje shum te mire

1 par 18she
1 par 17she

per me shum info ju lutem kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim