2 Goma " 245 / 40 17 " CONTINENTAL

Shitet nga: Allen 10 Qer 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 Goma te veres CONTINENTAL 245/ 40/ 17. Jane te perdorura vetem 30 dite.
Kontaktoni ne viber ose direkt ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim