2 Goma 14 me bandash te hekurit

Shitet nga: --- 01 Pri 03:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma 185-60 R14 me bandash te hekurit gomat jane ne gjendje shume te mire(shih fotot), kane qene te vendosura ne vw,jane te firmave te ndryshme,njera gome eshte good year shiten me qmim te volitshem nese blihen 2 gomat atehere qmimi fiks eshte 40 euro,ndersa nese blihen nje nga nje qmimi eshte 45 euro dmth 22 euro per gome

Kontakt 045-633-373 edhe viber
+37745-633 373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim