2 Goma Dunlop

Shitet nga: Valon 11 Pri 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma t'veres 17 inch te perdorura vetem nje vere...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim