2 goma 14 me bandash te hekurit-qmimi i volitshem

Shitet nga: --- 01 Pri 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma 185-60-R 14 me bandash te hekurit,gomat jane ne gjendje shume te mire(shih fotot)kane qene te vendosura ne vw.Jane te firmave te ndryshme,njera gome eshte good year shiten me qmim te volitshem,nese shiten komplet atehere qmimi eshte 35 euro ndersa nese ndahen qmimi eshte 20 euro

Kontakt 045-633-373 / vibere +377-45-633-373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim