2 goma M+S te dimrit 225/55 R16

Shitet nga: goma 05 Shk 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e dimrit 225/55 R16 jon ne gjendje te mir dhe qmimi i volitshem 11 € copa shih fotot.
Mund te thirrni prej ores 10:00 deri ne 22:00 viber: +37744946019 Falemderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim