2 goma dimri M+S R15

Shitet nga: Blend 31 Dhj 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma M+S 15she P195/65R15. Jane ne gjendje shum te mire. Per ma teper 045 528 860
Viber +38649 300 248
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim