2 goma nr 265/35R20

Shitet nga: goma 01 Mar 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan vetem 3muaj te perdorura mund ti shiheni edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim