2 goma te dimrit 195. 50. 15

Shitet nga: Goma 08 Shk 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma te dimrit 195. 50. 15. Viti prodhimit 2014. Qmimi fundit 50 euro. Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim