2 guma te dimrit 225.45.17

Shitet nga: Femi 21 Dhj 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 guma te dimrit te perdorura me nje qmim te arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim