2 guma traktorit 36

Shitet nga: Uthman 06 Gsh 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy guma traktorit 13.6 / 12 - 36

Mund te kontaktoni dhe ne viber gjendemi ne komunen e Istogut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim