2 par goma 16 , te veres dhe te dimrit

Shitet nga: Goma 16 12 Shk 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 8 goma 205/55/16. Nje par te veres dhe nje pare te dimrit gomat jane ne gjendje te mire , çmimi 100€ komplet i pa diskutueshwm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim