20 Euro 4 goma të verës PIRELLI 195/60/15

Shitet nga: Goma të verës 17 Maj 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan të përdorura por jan në gjendje shumë të mirë

Gomat jan të verës, të markës PIRELLI,

ma lir veq me i fal!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim