225/45/17

Shitet nga: Djuk 23 Gsh 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
BRAND NEW 225/45/17 TYRES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim