235.45.19 goma 2 copa nga zvicra

Shitet nga: ceti 04 Nën 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan shum te mira
80 perqin te mira
viti i prodhimit 2014
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim