235/60/17m+s

Shitet nga: Fatos 29 Tet 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te importuar nga zvicera
Shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim