255/55/R18

Shitet nga: Edi 07 Pri 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Firma Continental t veres 4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim