275/45/20 4 cop michelin

Shitet nga: Luli 07 Krr 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
275/45/20 4 cop michelin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim