3 Bandasha +rrotkapne 15 fiat

Shitet nga: besi 11 Qer 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 3 cop bandasha dy jon me guma njo jo, jon edhe me rrot kapne qmimi 10per njo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim