4 Bandash Origjinal per Peugeot 607

Shitet nga: Rrota 10 Pri 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR   260 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Bandash me goma te dimrit Origjinal per Peugeot 607 komplet me me 20 cope shtrafa sic shifen ne foto. Jane shume te mira Felnet po ashtu edhe gomat 225 55 16R.

Per me shume info mund te kontaktoni ne: Kontakt ne email ose tel.:

049609144 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim