4 Bandasha 15 me 5 vrima

Shitet nga: Bandasha 15 Qer 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Fellnet Metalit per Mercedees jan me 5 vrima .
shum te ruajtur Siq shifen edhe nga foto.
Kam edhe shtrafat e shkurte per fellne te Metalit.
IIIII
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim