4 Bandasha me 5 vrima per Opel

Shitet nga: 4 Bandasha per Opel me 5 vrima 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Bandasha 15 inça, me 5 vrima per Opel (Astra, Zafira, etj|)

Te perdorura vetem 1 vit.

Ja vlen shume me i marr per perdorim gjate dimrit!

Kontakto ne 044 15 19 12.....dhe mirremi vesh se kur mundeni me i pa!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim