4 Bandasha me goma dimrit

Shitet nga: privat 22 Tet 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 bandasha te hekurit origjinal nga Gjermania me goma dimrit ,, per Wolswagen . Mercedes etj jan me 5 bira jan 16 dhetshe

gomat jan te perdorura 205-55-16 prej Gjermanis Qmimi komplet bandashat me goma 125 euro

pres vetem bleres serioz gjindemi ne Breg Diellit te furra Qerimi 2 mund ti shikoni prej ores 9 paradite deri ne 9 mramje .

tel 049 / 044 - 233 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim