4 Bandasha

Shitet nga: Osman 06 Mar 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Bandasha, jan me deminzione shume unerviziale,
dhe ju bajn disa kerreve, nuk jan te nje fabrikati.
4 shtrafa.
per mamir shih fotot!
Kjo eshte shifra e tyre.
J 14X5-1/5JJ DOT TOPY 5, 24 00 F 3.0
d,m,th jan 14 teshe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim