4 Borbet felllga 16' me 4 vrima

Shitet nga: shpetim 19 Krr 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 x Borbet felllga 16' me 4 vrima / shtrafa ( shrafa ) ne gjendje shum te mire, me goma te mira.

çmimi eshte i fundit!
Nese serioz kontakto: 044124455 ose 049124455

flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim