4 COPA FELLNE

Shitet nga: isa 25 Gsh 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 copa fellne bashk me guma jon 15-she nuk jon te bajta jon me 4 shtrafa bajn per fave pezho reno etj....

Per me shum mund te thirrni edhe ne vajber
37745550165
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim