4 FELLNE 14 COL PER GOLF DHE OPEL

Shitet nga: ....... 06 Maj 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   115 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLNE 14 COLL JON SHUM T MIRA DHE T DREJTA I KAM PRU PREJ AUSTRIE QE DY DIT JON PA GOMA T KATRTAT JON T NJOJTA YLL

BAJN "PER OEPL VEKTRA ASTRA CORSA KADET PER GOLF 1 2 3 PASAT LIMUZIN KARAVN ETJ

TEL 045 207 664 +VIBER
qmimi i fundit esht 100ero mos thir per ma lir flm


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim