4 Fellne 15 Per AUDI VW ETJ

Shitet nga: Qendrim 16 Pri 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 fellne 15 jan te mira dhe te balancuara
2 jan me goma te veres
boj ndrrim me fellne 14
Nr kontaktues 044 256 326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim