4 Felme dhe Goma

Shitet nga: Agim 01 Dhj 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Felme dhe Goma
225/40R18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim