4 GOMA

Shitet nga: Shaban Krasniqi 13 Tet 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4-Goma Fullda të Francë tipi (M+S) 195 65 R15 - 1-dimër të perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim