4 GOMA DIMRI T PERDORURA

Shitet nga: .. 24 Nën 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma dimri t perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim